Arbejde pracownik do prac remontowo budowlanych unspecified PUP - jobtilbud

GÆLDER
id: MTE0NTU0NTcgMTI

reference: 11455457

documentId: 1465 (at) StPr/19/0195

connectionPointId: 12

lastModificationDate: 1550521101250

stillingsbetegnelse: pracownik do prac remontowo budowlanych

jobbeskrivelse:
Zakres obowiązków: wszelkie prace remontow-budowlane, wstawianie okien , kładzenie paneli, glazury, itp.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: Doświadczenie zawodowe., staż: 2 lat - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne; niemiecki - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- pozostałe: obsługa maszyn i urządzeń budowlanychSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w Drawsku PomorskimStarogrodzka 9Drawsko Pomorskie 78500- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

numberOfPosts: 10

jobCategoriesCodes_0: http://data.europa.eu/esco/isco/C9313

abstractJV_contact_0:
Marta Książek, tel.: 943636700, email: m.ksiazek (at) pupdrawsko.pl

requiredEducationLevelCode: 2

requiredYearsOfExperience: 1

positionTypeCode: temporary

contractTypeCodes_0: parttime

minimumsløn: 13440

Arbejdsgiver Navn: PUP

source: PSZ

GÆLDER

Similiar jobtilbud

Monter konstrukcji stalowych, spawacz konstrukcji stalowych - elektroda, operator żurawia samojezdnego (Dania) - 28 - PLN

Zakres obowiązków: jw. Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- inne zawody: Pozostali spawacze i pokrewni - konieczne- pozostałe: Praca w Danii i na terenie Polski. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe. Umiejętności techniczne. Mile widziane doświadczenie
HANNA INTERNATIONAL SP. Z O.O. - 2018-10-11 - unspecified

Praca w rolnictwie -obsługa zwierząt hodowalnych - 2300 - PLN

Zakres obowiązków: praca w gospodarstwie rolnym przy krowachWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: obsługa maszyn i urządzeń w gospodarstwie rolnym, co najmniej dwa lata pracy przy obsłudze zwierząt w gospodarstwie rolnymSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy
PUP - 2018-11-15 - unspecified